KONTAKT

MAIL: PRUS@PRUSOWIE.PL


Licznik


Z I E M I A    P R U S Ó W
TERRA INCOGNITA - ZIEMIA NIEZNANA
HERKUS MONTE

Sympatykom dziejów o Prusach chcę obwieścić, że wkrótce będzie na ukończeniu powieść o Herkusie Monte. Odnoszę wrażenie, że będzie to perła w twórczości o Prusach. Poniżej zamieszczam autora zapowiedż. "Herkus Monte- niemal mityczny i zupełnie zapomniany bohater pruskiego plemienia Natangów, który przez kilkanaście lat stawiał skuteczny opór nie tylko potędze zakonu krzyżackiego, ale i siłom zachodnioeuropejskiego rycerstwa powraca dziś na kartach aktualnie powstającej powieści, która jest również publikowana w odcinkach na profilu tematycznym. Jeśli bliskie są ci wartości o które walczył Herkus, a więc bezkompromisowość, honor i rycerskość polub profil i przyczyń się do promocji bohatera, który przez swoje czyny zasłużył na miejsce w zbiorowej pamięci. Link do profilu znajdziesz poniżej:
Herkus Monte (więcej...)

PUBLIKACJE
Grzegorz Białuński
PUBLIKACJE
PUBLIKACJE
S O S
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Plany Putina

Plany Putina dla Europy do roku 2035 przekazane przez analityka Franka Jacobsa z Foreign Policy czyli nowy rozbór Polski i powrót Niemiec do granic z 1938 roku plus Lothringen i Prusy wraz z częścią Litwy. Granice zgodne są z obecną niemiecką konstytucją. W Rosji Niemcy mają swojego przedstawiciela wosobie byłego kanclerz Schroedera.
Zródło: http://zn.ua/WORLD/foreign-policy-kak-mozhet-vyglyadet-rossiya-v-2035-godu-esli-putin-dobetsya-svoego-146551_.html
MAIL: PRUS@PRUSOWIE.PL


Początek Strony